Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

BUDOWA WTRYSKIWACZA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Budowa wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacz składa się z korpusu, wtrysku, dyszy i zaworu iglicowego. W korpusie wtryskiwacza znajdują się kanały doprowadzające paliwo do wtrysku, który w czasie pracy silnika wtryskuje paliwo do komory spalania. Zawór iglicowy kontroluje ilość paliwa wtryskiwanego do komory spalania, a dysza kształtuje strumień paliwa i pozwala na jego równomierne rozpryskiwanie. Wtryskiwacz może być mechaniczny lub elektroniczny, a w przypadku wtryskiwaczy nowszej generacji, wykorzystywane są cewki piezoelektryczne do sterowania wtryskiem. Wtryskiwacz jest elementem układu paliwowego silnika, którego zadaniem jest wtryskiwanie odpowiedniej ilości paliwa do komory spalania w odpowiednim momencie.

Budowa wtryskiwacza
Budowa wtryskiwacza


Jak przedstawia się budowa wtryskiwacza benzynowego

W pierwszej kolejności należy mieć, na uwadze, że wtryskiwacz składa się z szeregu rozmaitych podzespołów. Żeby to dokładniej zobrazować warto wspomnieć, jak działa wtryskiwacz, a spełnia on funkcję, jaką jest zasadnie bezpośredni wtrysk paliwa do dalszych części silnika. Teraz spokojnie przedstawimy jego elementy, poczynając od kierunku przepływu paliwa, a to w początkowej fazie natrafia wpierw na króciec dopływu paliwa, pierścień uszczelniający oraz filtr siatkowy, kiedy dostaje się do wtryskiwacza. Dalej analizując ten przedmiot, możemy zauważyć cewkę, sprężynę, iglicę rozpylacza i całkiem fascynującą płytkę iglicy rozpylacza oraz płytkę iglicy rozpylacza. Możemy także zaobserwować złącze elektryczne, ogólną obudowę też warto wspomnieć, by skwitować uroczyście jego osobliwe obrazowanie, bardzo ważnym gniazdem iglicy. W taki też wyborny sposób prezentuję się nam budowa wtryskiwacza Bosch, a warto wiedzieć, że producent ten jest jednym z głównych wytwórców tego typu przedmiotów.

Jak przedstawia się budowa wtryskiwacza benzynowego
Jak przedstawia się budowa wtryskiwacza benzynowego
Udostępnij wpis

Komentarze

Krzysiek

Wystawiono 2 lata temu

Wtryskiwacz to urządzenie, którego głównym celem jest dostarczanie paliwa do silnika w odpowiedniej ilości i w odpowiednim momencie. Do podstawowych elementów należą: 1. Elektrozawór - odpowiada za otwarcie i zamknięcie kanału, przez który paliwo jest wtryskiwane do silnika. 2. Dysza wtrysku - odpowiada za rozpylenie paliwa w komorze spalania. 3. Cewka elektromagnesu - dostarcza energie elektrycznej do elektrozaworu, aby otworzyć kanał wtrysku. 4. Filtr paliwa - zabezpiecza wtryskiwacz przed zanieczyszczeniami w paliwie. 5. Zawór regulujący ciśnienie - utrzymuje stałe ciśnienie paliwa w układzie wtryskowym. 6. Złącze przewodów - połączenie elektryczne między wtryskiwaczem a komputerem silnika. 7. Korpus wtrysku - trzyma wszystkie elementy wtrysku razem.

Czy ta opinia była pomocna?

Kapster-2001_1

Wystawiono 4 lata temu

odkąd miałem do czynienia z awarią wtrysków w moim volvo zacząłem bardziej sie nimi interesować. Szkoda że wcześniej nie wiedziałem jakie są objawy awarii wtrysków.. teraz znam nie tylko budowe ale i zasade działania wtryskiwaczy, człowiek uczy się całe życie ;D

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki
end zostawnumertelefonu/popup